Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

PAZIŅOJUMS PAR KONCERTU PĀRCELŠANU!

Iepriekš atceltie koncertprogrammas "BĒTHOVENS, VASKS UN AUZNIEKA KONCERTS ELEKTRISKAJAI ĢITĀRAI" koncerti 20. martā Latgales vēstniecībā GORS un 21. martā Lielajā ģildē ir pārcelti uz 2021. gada pavasari.

Vairāk

paziņojums par koncertu atcelšanu

Pamatojoties uz Latvijas Republikas Ministru Kabineta 12. marta Krīzes vadības padomes sēdes nolēmumu par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijā līdz š. g. 14. aprīlim, informējam, ka 20. martā Latgales vēstniecībā “GORS” un 21. martā Lielajā ģildē plānotie koncerti “Bēthovens, Vasks un Auznieka Koncerts elektriskajai ģitārai” TIEK ATCELTI. 

Vairāk

AICINA PIETEIKTIES UZ VAKANTAJĀM II VIJOĻU GRUPAS MŪZIĶU VIETĀM

Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē aicina pieteikties konkursam uz vakantajām II VIJOĻU GRUPAS MŪZIĶU amata vietām uz aizvietošanas periodu.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri