Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

KLĀSA TORSTENSONA "KRISTĪNAS CIKLS" PIRMATSKAŅOJUMS

"Sinfonietta Riga sniegums diriģenta Normunda Šnē vadībā ir nevainojams. Viņi smalki izceļ partitūras gaisīgo raksturu ar bagātām tonālām nokrāsām un daudzveidīgu dinamiku." Ar šādiem vārdiem Nīderlandes teātra mākslai veltītā tīmekļa vietnes Theaterkrant recenzijā raksturots kamerorķestra Sinfonietta Rīga sniegums Rotterdamas Operas dienu (Operdagen Rotterdam) ietvaros pirmatskaņotais zviedru-nīderlandiešu komponista Klāsa Torstensona (Klas Torstensson) “Kristīnas cikla” noslēdzošais opuss.

Vairāk

AICINA PIETEIKTIES UZ VAKANTO ALTU GRUPAS MŪZIĶA VIETU

Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē aicina pieteikties konkursam uz vakanto ALTU GRUPAS MŪZIĶA amata vietu.

Vairāk

AICINA PIETEIKTIES UZ VAKANTO ČELLU GRUPAS MŪZIĶA VIETU UZ NOTEIKTU LAIKU

Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē aicina pieteikties konkursam uz vakanto ČELLU GRUPAS MŪZIĶA amata vietu uz noteiktu laiku.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri