Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

AICINA PIETEIKTIES UZ VAKANTAJĀM II VIJOĻU GRUPAS MŪZIĶU VIETĀM

Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē aicina pieteikties konkursam uz vakantajām II VIJOĻU GRUPAS MŪZIĶU amata vietām uz aizvietošanas periodu.

Vairāk

Frenks Zapa un Kīts Emersons: Sinfonietta Rīga sarunā ar dižgariem

Divos koncertos, piektdien, 29. novembrī Lielajā ģildē un ceturtdien, 19. decembrī Ventspils koncertzālē “Latvija” diriģents Normunds Šnē un kamerorķestris Sinfonietta Rīga klausītājiem piedāvā ielūkoties 20. gadsimta rokmūzikas aizkulisēs, uz skatuves no jauna pārradot amerikāņu ģitārista un komponista Frenka Zapas un britu taustiņinstrumentālista un komponista Kīta Emersona daiļrades spilgtākos paraugus. Koncertprogramma papildināta arī ar diviem Rīgas komponistu jaundarbiem - Platona Buravicka “EmersoniLaPa” un Džeikina Pusona “Tropos”, kas iecerēti kā asprātīgi dialogi ar abiem 20. gadsimta meistariem.

Vairāk

Franču rudens maigās svārstības Sinfonietta Rīga sezonas atklāšanas koncertā

27. septembrī Lielajā ģildē kamerorķestris Sinfonietta Rīga aizsāk savu 14. koncertsezonu. Diriģenta Normunda Šnē vadībā orķestris publikai dāvās krāšņu rudens krāsu paleti. Koncerta viesmākslinieku godā - Orchestre de Paris pirmā flauta Vensāns Likā (Vincent Lucas) un Berlīnes filharmoniķu vadošā arfiste Marija Pjēra Langlamē (Marie-Pierre Langlamet).

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri