Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

TIRDZNIECĪBĀ LAISTS SINFONIETTA RĪGA 13. SEZONAS 1. PUSGADA ABONEMENTS!

No 11. maija tirdzniecībā tiek laists Sinfonietta Rīga 13. koncertsezonas 1. pusgada abonements 2018. gada septembra – decembra mēnešiem. Abonements nopērkams visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Visi abonementā iekļautie koncerti notiek koncertzālē "Lielā ģilde", Rīgā, Amatu ielā 6.

Vairāk

AICINA PIETEIKTIES UZ VAKANTO ALTU GRUPAS MŪZIĶA VIETU

Sinfonietta Rīga aicina pieteikties konkursam uz vakanto ALTU GRUPAS MŪZIĶA vietu

Vairāk

Sinfonietta Rīga atklāj jauno koncertsezonu

Ar krāšņu un emocionāli piesātinātu koncertprogrammu 22. septembra vakarā Lielajā ģildē tika atklāta kamerorķestra Sinfonietta Rīga 12. koncertsezona. Kā jau ierasts, orķestra nozīmīgākie sezonas koncerti norisināsies Lielajā ģildē, vienlaikus plānoti arī koncerti citās Latvijas koncertzālēs un ārvalstīs. Sinfonietta Rīga sezonas koncertus kuplinās ne viens vien starptautiski augsti atzīts mūziķis.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri