Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

DIVOS KONCERTOS - SINFONIETTA RĪGA STĪGU KVARTETS UN SOPRĀNS EVIJA MARTINSONE

Divos koncertos – 23. oktobrī 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā un 20. oktobrī 19.00 koncertzālē “Lielais dzintars” Liepājā, Sinfonietta Rīga stīgu kvartets un operdziedātāja Evija Martinsone atskaņos skaņdarbus no Franča Šūberta, Fēliksa Mendelszona Bartoldi un Ariberta Reimaņa repertuāra.

Vairāk

Izsludināts konkurss uz Valsts kamerorķestra „Sinfonietta Rīga” vakanto izpilddirektora amata vietu

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijas Koncerti” izsludina atklātu konkursu uz valsts kamerorķestra „Sinfonietta Rīga” vakanto vadītāja vietnieka (izpilddirektora) amata vietu. Dokumentu iesniegšana līdz 2016.gada 20.oktobrim (pasta zīmogs) darba dienās laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 Rīgā, Maskavas ielā 4, 3.stāvs. 

Vairāk

Sinfonietta Rīga aicina pieteikties konkursam uz vakanto TROMPEŠU GRUPAS KONCERTMEISTARA vietu

Valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mākslinieciskais vadītājs Normunds Šnē aicina pieteikties konkursam uz vakanto TROMPEŠU GRUPAS KONCERTMEISTARA vietu.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri