Sinfonietta Rīga

„Sinfonietta Rīga izpildījumam piemīt apbrīnojams diskrētums. Orķestra uzburtā skanējuma intimitāte ir patiess brīnums.” /Herald Scotland, Michael Tumelty, 2015. gada 10. maijs/


Jaunumi 

PAR NACIONĀLO KONCERTZĀLI. SINFONIETTA RĪGA ATKLĀTĀ VĒSTULE.

Pēc gadu desmitiem ilgušām diskusijām 16. jūnijā Ministru kabinets pieņēma vēsturisku lēmumu par Nacionālās koncertzāles celtniecību valstij piederošā zemesgabalā Elizabetes ielā 2. Kuplinot projekta atbalstītāju loku, Sinfonietta Rīga publicē atklātu vēstuli vēsturiskajam lēmumam.

Vairāk

SINFONIETTA RĪGA TIEŠRAIDĒ NO DZINTARU KONCERTZĀLES

Pēc vairāk kā divu mēnešu pārtraukuma, 29. maijā plkst. 20.00 tiešsaistes videotranslācijā no Dzintaru koncertzāles ar publiku “neklātienē” tiekas diriģenta Normunda Šnē vadītais kamerorķestris Sinfonietta Rīga. Koncerta programmā — daudzveidīgi skaņu raksti un sarunas.  Spoži iemirdzēsies galantā laikmeta komponista Karla Fīlipa Emanuela Baha Pirmā simfonija. Uz “kluso sezonu” paraudzīsimies ar mūsdienu somu komponista Magnusa Lindberga acīm — dzirdēsim autora reti atskaņoto opusu “Aventures”. Programmas vainagojumā — Volfganga Amadeja Mocarta leģendārais Klarnetes koncerts.

Vairāk

JAUNS IERAKSTS!

3. aprīlī zviedru ierakstu izdevniecība BIS Records klajā laidusi Sinfonietta Rīga un Londonā dzīvojošā ukraiņu altista Maksima Risanova jaunāko kopdarbu — Pētera Vaska skaņdarbu ierakstu albumu “Vasks - Viola Concerto & ‘Voices’”. Tvartā iekļauti divi Vaska lielformas darbi orķestrim — 2015. gadā tapušais Koncerts altam un orķestrim, kuru latviešu klasiķis veltījis šī ieraksta iniciatoram Maksimam Risanovam, kā arī viens no pazīstamākajiem Vaska sacerējumiem — Pirmā simfonija stīgu orķestrim "Balsis”.

Vairāk

Orķestris

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.
Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.

Vairāk

Pieteikties jaunumiem 

Jums ir iespēja saņemt bezmaksas informāciju par Sinfonietta Rīga koncertiem un aktualitātēm uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Garantējam Jūsu sniegtās informācijas konfidencialitāti!

Sadarbības Partneri 

Orķestra patrons

Partneri