Diena kā vesels mūžs. Sinfonietta Rīga Karaliskajā Concertgebouw zālē.

Grūti šādās reizēs izvairīties no vairāk vai mazāk pārsātināts patētikas. Grūti, jo kurš gan karavīrs nevēlas kļūt par ģenerāli, un kurš orķestris nevēlas kāpt uz Amsterdamas Karaliskās Concertgebouw zāles skatuves.

Sinfonietta Rīga sniegs koncertu Amsterdamas Karaliskajā Concertgebouw zālē

Svētdien, 27. novembrī Valsts kamerorķestris Sinfonietta Rīga pirmo reizi savas pastāvēšanas vesturē kāps uz pasaulslavenās Amsterdamas koncertzāles skatuves. Pie orķestra diriģenta pults stāsies sens orķestra draugs un Latvijas klausītājiem labi pazīstamais mūziķis, Amsterdamas Karaliskā Concertgebouw orķestra pirmā oboja Aleksejs Ogrinčuks.

Koncerts Ukrainas brīvības cīnītāju atbalstam

Saviļņojoša un sirsnīga izvērtās mūsu Ukrainas viešņu uzņemšana šovakar Lielajā ģildē. Kaut joprojām ar vaļējām brūcēm, ar sāpēm, ar izmisušām acīm, tomēr drauga plecs, patiesa sapratne - spēj stiprināt, uzmundrināt un dziedēt!

Orķestris

Orķestris Normunds Šnē

Jau kopš Orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Normunds Šnē.Orķestra Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā.


Vairāk