Atgriezties
Diriģents
Pirmās vijoles
Otrās vijoles
Alti
Čelli
Kontrabasi
Flautas
Obojas
Klarnetes
Fagoti
Mežragi
Trompetes
Sitaminstrumenti

Ilona Meija

Flauta

Flautiste Ilona Meija mācījusies Limbažu mūzikas skolā pie pedagoga Agra Liepiņa. Mācības turpinājusi Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolā pie pedagogiem Daces Bičkovskas un Lilijas Veilandes. 1994. gadā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā ieguvusi bakalaura grādu prof. Viļņa Strautiņa flautas klasē un 2007. gadā - maģistra grādu prof. Guntas Sproģes kameransambļa klasē.

No 1991. līdz 1997. gadam I. Meija bija Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra flautu grupas mūziķe, no 1997. līdz 2001. - Latvijas Nacionālās operas orķestra flautu grupas koncertmeistare. 2006. gadā viņa kļuva par kamerorķestra „Sinfonietta Rīga” flautu grupas koncertmeistari.  Kā soliste Ilona uzstājusies ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Latvijas Nacionālās operas orķestri, Rīgas Kamermūziķiem un Sinfonietta Rīga.

Kopš 2008. Gada Ilona ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Flautas spēles, Orķestra repertuāra un Koka pūšamo instrumentu kvinteta pasniedzēja, docente.  Kā flautas spēles pedagoģe strādājusi  vairākās Latvijas mūzikas skolās un meistarklases pasniegusi Māstrihtā (Holande), Kozencā (Itālija), Jarvi festivālā Pērnavā (Igaunija), Kauņā (Lietuva), Klasiskās mūzikas festivālos Salacgrīvā, kā arī daudzās citās Latvijas pilsētās.

Ilona Meija muzicē dažādos kameransambļa sastāvos.  Kopš 2014. gada augusta I. Meija ir Latvijas Flautistu asociācijas valdes priekšsēdētāja.

Single musicians photo

Dalies