Atgriezties
Diriģents
Pirmās vijoles
Otrās vijoles
Alti
Čelli
Kontrabasi
Flautas
Obojas
Klarnetes
Fagoti
Mežragi
Trompetes
Sitaminstrumenti

Jānis Semjonovs

Fagots

Jānis mācījies klarnetes spēli Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolā pie Ulda Plēpja, turpinājis mācības JVLMA pie profesora Ģirta Pāžes, 2003. gadā nomainījis klarneti uz fagotu un mācījies profesora Andra Arnicāna klasē, kur ieguvis bakalaura grādu. 2011. gadā Jānis Semjonovs absolvējis JVLMA maģistrantūru, kur viņa pasniedzējs bija Dzintars Jurgelaitis. No 2006. līdz 2009. gadam studēja Berlīnes Mākslu augstskolā Ekarta Hibnera klasē.

Jānis Semjonovs ir Sinfonietta Rīga fagotu grupas koncertmeistars kopš orķestra dibināšanas 2006. Gadā un kopš 2009. Gada viņš strādā arī Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī, pildot fagotu grupas koncertmeistara pienākumus. Jānis ir Lielās mūzikas balvas 2011 nominants kategorijā “Par izcilu darbu ansamblī”.

Līdzās darbam orķestrī, Jānis aktīvi koncertē kamersastāvos – viņš ir Sinfonietta Rīga koka pūšaminstrumentu kvinteta un Sinfonietta Rīga baroka ansambļa dalībnieks.

Jānis Semjonovs strādājis par pasniedzēju Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā (2008–2011) un kopš 2010. gada Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lektors.

 

Vairāk informācijas: janissemjonovs.lv

Single musicians photo

Dalies